Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/qeshmair/domains/qeshmairport.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4139 فرودگاه قشم سومین عضو ایرانی سازمان جهانی فرودگاه ها (ACI) | فرودگاه بین المللی قشم

فرودگاه قشم سومین عضو ایرانی سازمان جهانی فرودگاه ها (ACI)

امروز دوم آبان ماه فرودگاه بین المللی قشم مفتخر است که میزبان پیکر پاک دو نفر از عزیزان و شهیدان این مرز و بوم باشد
آبان ۴, ۱۳۹۶
بازدید از مهمترین رویداد صعنت هوایی در منطقه
آبان ۲۸, ۱۳۹۶

فرودگاه قشم سومین عضو ایرانی سازمان جهانی فرودگاه ها (ACI)

فرودگاه بین‌المللی جزیره قشم در مسیر توسعه جهانی
در فضای کار پر شتاب پسابرجام و در سایه حمایت ويژه مهندس مؤمنی مدیر عامل سازمان منطقه‌ آزاد قشم و با تلاش و درایت پرسنل٬ فرودگاه قشم به سازمان جهانی فرودگاه‌ها پیوست.
خبر این موفقیت در نشست ویژه خبری مدیرعامل شرکت فرودگاه بین‌المللی قشم در محل معاونت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم اعلام گردید.
مدیر عامل فرودگاه قشم دستاورد مهم این موفقیت را استاندارد سازی در سطح جهانی ایمنی و خدمات‌دهی به مراجعان دانست و با تأکید بر اهمیت جهانی این سازمان متذکر گردید در حال حاضر ۱۷۵۱ فرودگاه از ۱۷۴ کشور جهان و بیش از ۹۵ درصد حجم ترافیک هوایی جهان متعلق به اعضای این سازمان است.
وی هم‌چنین تصریح نمود فرودگاه قشم پس از شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور و فرودگاه امام خمینی تهران سومین عضو ایرانی این سازمان جهانی است که خود گواه عزم و اراده همه دست اندرکاران در راستای تحقق اهداف سند اقتصاد مقاومتی است.
مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی قشم در این نشست خبرهای خوش دیگری نیز داشت. وی با اشاره به نهایی شدن طرح احداث شهرک فرودگاهی قشم با اهداف تجاری٬ صنعتی٬ ترابری٬ توریستی و همچنین اجرای برنامه ویژه تثبیت و کاهش هزینه‌های سفر هوایی به قشم در کنار ارتقا سطح کیفی خدمات‌دهی و استانداردهای ایمنی در کنار توسعه ناوگان هوایی مسافری و باری خبر داد.
خبر برقراری پرواز میان جزیره قشم به کرمان٬ تبریز٬ ساری و رشت نیز از خبرهای ویژه این نشست بود.
در پایان مدیر عامل فرودگاه بین‌المللی قشم با قدردانی از دست اندرکاران بخش گردشگری جزیره به رشد ۳۰ درصدی مسافران به قشم نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره نمود و از تعامل ایجاد شده میان دستگاه‌های ذیربط که متضمن رشد بیش از پیش جزیره قشم است استقبال نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *