Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/qeshmair/domains/qeshmairport.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4139 مصاحبه مدیر عامل فرودگاه بین المللی قشم در بدو ورود پیکر دو تن از شهدای گمنام از مبادی فرودگاه بین المللی قشم | فرودگاه بین المللی قشم

مصاحبه مدیر عامل فرودگاه بین المللی قشم در بدو ورود پیکر دو تن از شهدای گمنام از مبادی فرودگاه بین المللی قشم

«دیدار از چشم فرودگاه بین المللی قشم»
آبان ۱, ۱۳۹۶
امروز دوم آبان ماه فرودگاه بین المللی قشم مفتخر است که میزبان پیکر پاک دو نفر از عزیزان و شهیدان این مرز و بوم باشد
آبان ۴, ۱۳۹۶

مصاحبه مدیر عامل فرودگاه بین المللی قشم در بدو ورود پیکر دو تن از شهدای گمنام از مبادی فرودگاه بین المللی قشم

 

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود به روان پاک شهدا و عرض خسته نباشید خدمت همکاران عزیز فرودگاهی .
جناب آقای مهندس شمس نژاد با توجه به ورود
پیکر دو تن از عزیزان شهید گمنام از مبادی فرودگاه بین المللی قشم توصیف خود را از حال و هوای امروز فرودگاه بین المللی قشم بیان بفرمائید.
امروز دوم آبان ماه فرودگاه بین المللی قشم مفتخر است که میزبان پیکر پاک دو نفر از عزیزان و شهیدان این مرز و بوم است در قشم.
به برکت خون پاک این شهیدان الحمدلله میبینم که یک حس روحی و معنوی خاصی بین همکاران ما حاکم هست که از برکت این پیکرهای پاک هست ان شاءالله به برکت حضور این شهیدان و هدف والا و مقدسی که داشتند همکاران ما و ما بتوانیم قدمهای خوبی در راه اعتلا و ارتقاء نظام مقدس جمهوری اسلامی برداریم.
جناب مهندس میزان آمادگی فرودگاه بین المللی قشم را در استقبال از این دو شهید عزیز چگونه میبینید.
بله
شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی ساعت ۱۴:۳۰ این پرواز را انجام داده ان شاالله ساعت ۱۶:۲۰ بعد از ظهر وارد فرودگاه قشم خواهد شد همه آمادگیها با بخشهای ذیربط انجام شده که به بهترین نحو ممکن میزبان این پیکرهای پاک باشیم ،مراسمی با حضور مسئولین شهری و فرماندهان نظامی و انتظامی در فرودگاه بین المللی قشم انجام خواهد شد و بعد از آن پیکرهای پاک این شهیدان به شهر قشم منتقل می شود
فرودگاه قشم و همکاران ما آمادگی دارند ان شاءالله نهایت همکاری و هماهنگی را داشته باشند تا به نحو احسنت این تشریفات و مراسم تشییع پیکرهای پاک انجام شود.
با تشکر و خسته نباشید خدمت شما و همه همکاران عزیز در فرودگاه بین المللی قشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *