اظهارخرسندی رئیس فرودگاه های عمان از برقراری خط پروازی با جزیره قشم

زیباسازی محوطه و ترمینال فرودگاه بین المللی قشم و پیشواز از نوروز
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
دوره آموزشی مبانی آئرودینامیک هلیکوپتر در فرودگاه قشم
۲۱ خرداد ۱۳۹۸

اظهارخرسندی رئیس فرودگاه های عمان از برقراری خط پروازی با جزیره قشم

به نقل از سایت سازمان منطقه آزاد قشم رئیس سازمان فرودگاه های کشور عمان از خرسندی مردم و کشور عمان از برقراری خط پروازی در مسیر مسقط و فرودگاه بین المللی جزیره قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، سامر احمد النبهانی در سالن تشریفات فرودگاه بین المللی عمان در جمع خبرنگاران با خوشامدگویی به حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه برای سفر به این کشور، افزود: امیدوارم این خط پروازی به افزایش روابط اقتصادی و گردشگری دو کشور منجر شود.
وی ادامه داد: با استقبال فعالان اقتصادی و گردشگران از برقراری این خط پروازی، به طور حتم شاهد افزایش پروازها بین دو فرودگاه بین المللی مسقط و قشم خواهیم بود.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم هم در این مراسم، گفت: روابط دیرینه مردم مسلمان ایران و عمان و نزدیکی فرهنگی مردم دو کشور از امتیازات مهم افزایش ارتباطات در حوزه های مختلف بین ایران و عمان می باشد.
حمید رضا مومنی افزود: جزیره قشم از ظرفیت های فراوان در حوزه های مختلف صنعتی همچون نفت، گاز، انرژی، شیلات، گردشگری، آب، برق و موارد دیگر برخوردار است و سرمایه گذاران کشور عمان می توانند با حضور در این منطقه آزاد در بخش های مختلف اقتصادی سرمایه گذاری کنند.
وی با اعلام اینکه جزیره قشم پتانسیل های بسیار زیبایی در حوزه گردشگری دارد، افزود: برقراری این خط پروازی آغازی برای سفر مردم علاقمند به گردشگری از کشور عمان برای بازدید از ظرفیت های طبیعی قشم خواهد بود.
بنا به این گزارش، همزمان با نخستین پرواز قشم به عمان و بالعکس که در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد، حمید رضا مومنی و سامر احمد النبهانی در فرودگاه بین المللی مسقط  هدایای ویژه ای را به یکدیگر اهدا کردند.
خط هوایی مسقط به قشم شب گذشته با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، عبدالجواد کمالی عضو هیات مدیره این سازمان، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا نوری شاهرودی سفیر ایران به اتفاق رایزن فرهنگی سفارت ایران، کاردار سفارت ایران، رایزن فرهنگی سفارت کشورمان در عمان و سامر بن احمد النبهانی رییس سازمان فرودگاه های کشور عمان و جمعی از مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم در سالن فرودگاه بین المللی مسقط عمان به طور رسمی افتتاح شد.
علاقمندان سفر به عمان می توانند روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته با دریافت ویزای سفر در فرودگاه بین المللی قشم با پرواز هواپیمایی قشم ایر به این کشور سفر کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *